New Orleans – Imprezy firmowe

Odsłony: 668
Lokalizacja:   Polska
Region:   Mazowieckie
Miasto:   Warszawa
Telefon:   600063667

 

Imprezy firmowe nie muszą być nudne. Zawsze można czymś zaskoczyć swoich znajomych. Na pewno w New Orleans Gentlemen's Club & Night Restaurant nie będziecie się nudzić. Znajdziecie tu wszystko, czego Wam potrzeba, aby zabawa została uznana za udaną. Po co tracić czas na nudne imprezy firmowe, kiedy można zorganizować je w tak nietuznikowym miejscu.
Czekają tu na Państwa nie tylko urodziwe, profesjonalne tancerki, ale również szeroki wybór alkoholi z najwyższej półki, a także przepyszne potrawy serwowane przez znakomitego szefa kuchni. Nasz lokal przyciąga fanów kobiecego piękna i smakoszy wyśmienitego menu.

Do zobaczenia! http://www.neworleans.pl/

Formularz kontaktowy dostępny po zalogowaniu. Zaloguj
 

Podobne ogłoszenia

Kredyt na dowolny ...

Polska, Śąskie, Zabrze

Tłumaczenie dokume...

Polska, Lubelskie, Lublin
APARAT FOTOGRAFICZNY NAPRAWA  Kraków www.naprawafotovideo.pl

APARAT FOTOGRAFICZ...

Polska, Małopolskie, Kraków
wirtualne biuro

wirtualne biuro

Polska, Lubelskie, Lublin

PolskieOgloszenia.pl to darmowe ogłoszenia dla społeczności w Polsce, Europie oraz USA. Tablica Ogłoszeń Lokalnych dla wszystkich, którzy chcą kupować, sprzedawać, oferować swoje usługi, czy też poszukują pracy w Polsce oraz Praca za granicą . Znajdziesz tu wielu kupujących i sprzedających z Twojej okolicy. Jeżli chcesz coś sprzedać to w prosty sposób dodasz bezpłatne ogłoszenia, drobne w wielu kategoriach.